lauksaimniecība
14. Stiprināsim lauksaimniekus, pasargājot viņus no ārvalstu konkurentiem
Pasargāt Latvijas lauksaimniekus no negodīgiem ārvalstu konkurentiem var ar Eiropas fondu regulējumu, lai, līdzīgi kā Polijas zemnieki, saņemtu lielākus platību maksājumus. Iestājamies par lauksaimnieku apdrošināšanu pret neparedzētiem laikapstākļiem vai neražām.
Tā būtu iespējams regulējami un pārraugāmi sniegt vajadzīgo atbalstu nevis tikai konkrētu politisko spēku atbalstītām lauku saimniecībām, bet visām saimniecībām, kuras piedalās lauksaimnieciskajā ražošanā.

Kāpēc ir jāatbalsta Latvijas lauksaimnieki?
Viņi audzē mums!
Viedi valsts protekcionisma pasākumi veicinās vietējās produkcijas patēriņu, kas būs audzēta ar tādiem kvalitātes nosacījumiem, kā būsim paši sev noteikuši un kā būsim spējīgi paši izaudzēt.
Viņi uztur mūsu garu!
Konkurence ar veco ES izputina un iznīcina mūsu lauku saimniecības kopā ar visiem iedzīvotājiem, kuri vēsturiski līdz šim ir bijusi mūsu tautas identitātes īstie nesēji un uzturētāji.
Viņiem ir jāattīstās!
ES ietvaros panāksim visiem zemniekiem vienādu atbalstu.
Juris Jaunzems ir deputāta kandidāts no Kurzemes
KOMANDA
Aiz mums stāv ļoti stipri spēki - tie ir cilvēki, kuri nevēlas sev lielus amatus, slavu vai naudu. Tie ir darītāji, kuriem rūp atbildība par savu valsti.
Inguna Sudraba
Partijas "No sirds Latvijai" priekšsēdētāja
Ēriks Lūsis
Deputāta kandidāts no Vidzemes
Gints Gābers
Deputāta kandidāts no Vidzemes
Māris Jurjāns
Deputāta kandidāts no Rīgas
Sanda Skorrano
Deputāta kandidāte no Zemgales
Jānis Valtervitenheims
Deputāta kandidāts no Latgales
6.oktobrī tev ir iespēja apturēt ārvalstu produktu ekspansiju, nobalsojot par 8.sarakstu - partiju "No sirds Lavijai" un godīgu konkurenci!
Dalies ar šo lapu:
Press "Like" to follow Tilda Publishing on Facebook
Made on
Tilda