NO SIRDS RAKSTI
par ko balsot kristietim latvijā?
Māris Jurjāns
Deputāta kandidāts


Valsti pāršalc skandāls par Sorosa naudas ietekmi uz Latvijas likumdošanu - mēģinājums atcelt tā saukto "Tikumības" likumu. Skandāls ar Sabiedrības Integrācijas Fonda līdzekļiem, kas piešķirti "pareizajiem" mēdijiem. Valstij mēģina uzspiest Stambulas Konvenciju un integrēt genderideoloģiju Latvijas valsts likumdošanā, kā tas ir noticis tā sauktajās "civilizētajās" valstīs.
Kas būs tālāk? Svešas naudas un ideoloģijas ietekme nav novērsta, valsts drošības iestādes uz to noraugās vienaldzīgi un caur pirkstiem.

Vai mēs varam atļauties būt vienaldzīgi vai neitrāli? Nē!

Jo realitāte ir biedējoša, pie varas raujas vismaz trīs klajas "Sorosa" partijas un vēl trīs, par kurām ir saprotams, ka tās ir gatavas slēgt ar sorosītiem jebkādas vienošanās.

Ja šīs partijas tiks pie varas, tad genderideoloģija tiks ieviesta skolās un viss notiks pēc Skandināvijas parauga un "vecāks N1" un "vecāks N2" nebūs vairs tikai šausmu multfilma, bet gan mūsu dzīve, ko nevarēsim mainīt nākošos 4 gadus.

Tikai mūsu kristiešu un priesteru stingra iestāšanās patraucēja neoliberālajam spārnam Latvijas Saeimā realizēt šo postošo ieceri. Viņi bija tuvu panākumam.
Par ko vēlēt, lai šis scenārijs paliktu uz papīra?
Ir partija, kura ir skaidri definējusi savu pozīciju šajā jautājumā un neatbalsta arī viendzimuma laulības:

NO SIRDS LATVIJAI.

Mēs uzskatām, ka valstij savos darbības pamatprincipos ir jādarbojas 10 baušļu garā, jo visi citi modeļi nav ilgtspējīgi . Tāpat kā izjūk arī viss cits, kas nav bāzēts augstākajos principos.
Par sirdi mūsu izvēlēs!
Par Latviju ar nākotni!
Par Latviju vispirms!
Māris Jurjāns, deputātu kandidāts
Seko #NoSirds rakstiem Facebookā un paraksties jaunajiem rakstiem
Dalies ar šo rakstu:
Made on
Tilda