izglītība
10. Apturēsim emigrāciju, paaugstinot skolotāja min. algu līdz 910 EUR
910 eiro ir jābūt minimālai pedagoga darba algai! Mēs izprotam klasiskās ģimenes vērtības un izglītības nozīmi mūsu tautas pastāvēšanā. Mūsu uzdevums ir panākt pedagogu profesijas prestiža celšanu un būtisks solis tam ir pedagogu zemākās darba algas celšana līdz 910 eiro. Pedagogi ar cilvēka cienīgām algām ir vajadzīgi šeit, Latvijas skolās, nevis Anglijas fermās!
Kāpēc ir jāceļ alga skolotājiem?
Efektivitātes celšana
Skolotājam jābūt tur, kur dzīvo bērni, t.sk. arī attālās vietās. Skolotāja algai jābūt gana lielai, lai vajadzības gadījumā spētu pārvietoties arī uz cita reģiona skolu.
Ieguldījums nākotnē
Kvalitatīvas izglītības rezultāts ir tautas garīgā bagātība un tā vairosies straujāk, ja skolotājam nebūs jādomā par to, ko rīt ēdīs viņa ģimene.
Emigrācijas apturēšana
Skolotāju algai jābūt pietiekamai, jo ļoti daudz skolotāju šobrīd izvēlas emigrāciju vai darbu citā nozarē, un rezultātā skolās hroniski un akūti trūkst speciālistu.
Inguna Sudraba
KOMANDA
Aiz mums stāv ļoti stipri spēki - tie ir cilvēki, kuri nevēlas sev lielus amatus, slavu vai naudu. Tie ir darītāji, kuriem rūp atbildība par savu valsti.
Inguna Sudraba
Partijas "No sirds Latvijai" priekšsēdētāja
Ēriks Lūsis
Deputāta kandidāts no Vidzemes
Gints Gābers
Deputāta kandidāts no Vidzemes
Māris Jurjāns
Deputāta kandidāts no Rīgas
Sanda Skorrano
Deputāta kandidāte no Zemgales
Jānis Valtervitenheims
Deputāta kandidāts no Latgales
6.oktobrī tu vari apturēt inteliģences aizplūšanu uz ārzemēm, nobalsojot par 8.sarakstu - partiju "No sirds Latvijai" un pedagogu CIENĪGĀM algām!
Dalies ar šo lapu:
Press "Like" to follow Tilda Publishing on Facebook
Made on
Tilda